Baza podręczników WoD
Wyświetlono rezultaty 1-40 z 71.
Przejdź do strony:
Tytuł | Tytuł | Autor | Autorzy | Ocena | |
---|---|---|---|---|---|
A World of Darkness, second edition | A World of Darkness, second edition | Mark Cenczyk, Ben Chessell, Richard E. Dansky, Graeme Davis, Jim (Looking Eagle) Estes, Alex Hammond, Angel Leigh McCoy, Deena McKinney, James A. Moore, Lucien Soulban, Richard Watts | 5.00 (1) | ||
Antagonists | Antagonists | Pamela Collins, Aaron Dembski-Bowden, Jonathan McFarland oraz Morgan A. McLaughlin | 7.88 (8) | ||
Armory | Armory | Clayton Oliver, Keith Taylor oraz Chuck Wendig | 6.07 (7) | ||
Asylum | Asylum | Bruce Baugh, Howard Ingham, George Holochwost, Matt McFarland | 4.17 (3) | ||
Autumn Nightmares | Autumn Nightmares | Jess Hartley, Matthew McFarland, Travis Stout, Chuck Wending | 8.75 (2) | ||
Blasphemies | Blasphemies | Ethan Skemp, Aaron Dembski-Bowden, Wayne Peacock, Chuck Wendig | 6.65 (10) | ||
Blood of the Wolf | Blood of the Wolf | Matthew McFarland, Wayne Peacock, Peter Schaefer | 7.50 (3) | ||
Bloodlines: the Hidden | Bloodlines: the Hidden | John Goff, Jess Heinig, Christopher Kobar, Brand Robins, Dean Shomshak oraz Chuck Wendig | 7.00 (2) | ||
Book of Spirits | Book of Spirits | Aaron Dembski-Bowden, Wayne Peacock, Peter Schaefer oraz Chuck Wendig | 3.70 (5) | ||
Changeling: the Lost | Changeling: the Lost | Justin Achilli, Joseph Carriker, Jess Hartley, Wood Ingham, Matthew McFarland, Peter Schaefer, John Snead, Travis Stout, Chuck Wendig, Peter Woodworth | 8.26 (29) | ||
Changing Breeds | Changing Breeds | Phil Brucato, Jackie Cassada, Alexa Duncan oraz Elizabeth Jordan Leggett | 5.00 (4) | ||
Chicago | Chicago | Kraig Blackwelder, Jackie Cassada, Tom Dowd, Harry Heckel, Kenneth Hite, Forrest B. Marchinton, Deena McKinney, Nicky Rea, Jon Shepherd, Greg Stolze oraz Chuck Wendig | 7.70 (5) | ||
Circle of the Crone | Circle of the Crone | David Chart, Ray Fawkes, Greg Stolze oraz Chuck Wendig wraz z Willem Hindmarchem | 8.50 (2) | ||
City of The Damned: New Orleans | City of The Damned: New Orleans | Ari Marmell, C.A. Suleiman | 4.00 (1) | ||
Coteries | Coteries | Kraig Blackwelder, Jacob Klünder, MatthewMcFarland, Will Hindmarch | 5.67 (3) | ||
Damnation City | Damnation City | Justin Achilli, Russell Bailey, Stephen DiPesa, Ray Fawkes, Will Hindmarch, Howard David Ingham, Robin Laws, Robert Vaughn oraz Chuck Wendig | 7.88 (4) | ||
Dogs of War | Dogs of War | Richard Clayton, Alex Greene, John Newman, Rob Vaux, Chuck Wendig | 5.75 (4) | ||
Equinox Road | Equinox Road | Matthew McFarland, John Newman, Alex Scokel, Malcolm Sheppard, John Snead, Chuck Wendig | 7.00 (3) | ||
Ghost Stories | Ghost Stories | Rick Chillot, Matt Forbeck, Geoff Grabowski, Matthew McFarland, Adam Tinworth oraz Chuck Wendig | 6.50 (5) | ||
Ghouls | Ghouls | Darcy Ann Anastasia, Carl Bowen, Rick Chillot, Ray Fawkes oraz Ian Price | 8.88 (4) | ||
Immortals | Immortals | Daire Elliot, Filomena Hill, Matthew McFarland, John Snead | 0.00 (0) | ||
Inferno | Inferno | Matthew McFarland, John Newman, Malcolm Sheppard, Chuck Wendig | 8.42 (6) | ||
Innocents | Innocents | Jess Hartley, Howard Ingham, Myranda Kalis, Elen P. Kiley, James Kiley, Mike Lee, Michelle Lyons, Matthew McFarland | 0.00 (0) | ||
Intruders: Encounters with the Abyss | Intruders: Encounters with the Abyss | Bill Bridges, Jackie Cassada, Rick Chillot, Stephen Michael DiPesa, Alexander Freed, Matthew McFarland, John Snead, Chuck Wendig | 8.28 (9) | ||
Legacies: the Sublime | Legacies: the Sublime | Joseph Carriker, Jr., Sam Inabinet, Wood Ingham, Mur Lafferty, Travis Stout, Dean Shomshak, Chuck Wending | 6.00 (1) | ||
Lodges: The Faithful | Lodges: The Faithful | Aaron Dembwski-Bowden, Matthew McFarland, Adam Tinworth | 6.71 (7) | ||
Mage: the Awakening | Mage: the Awakening | Kraig Blackwelder, Bill Bridges, Brian Campbell, Stephen Michael DiPesa, Samuel Inabinet, Steve Kenson, Malcolm Sheppard | 7.09 (16) | ||
Magnum Opus | Magnum Opus | Joseph Carriker, Jess Hartley, Wood Ingham, Matthew McFarland | 5.00 (1) | ||
Midnight Roads | Midnight Roads | Russell Bailey, Stephen Michael DiPesa, Jess Hartley, Chuck Wendig | 8.50 (1) | ||
Mysterious Places | Mysterious Places | Kraig Blackwelder, Rick Chillot, Geoff Grabowski, James Kiley, Matthew Mcfarland, Brett Rebischke-Smith oraz Chuck Wendig | 5.75 (2) | ||
Mythologies | Mythologies | Kylee Hartman, Kenneth Hite, Koldoun Khelil, Robin D. Laws, Matthew McFarland, Travis Stout | 0.00 (0) | ||
New Wave Requiem | New Wave Requiem | Jason Bolte, Christopher Simmons, Alex Scokel, Eddy Webb | 4.38 (4) | ||
Nomads | Nomads | 5.25 (2) | |||
Oczyma Duszy | Second Sight | Alan Alexander, Will Hindmarch, Conrad Hubbard, Brand Robins oraz John Snead | 7.08 (26) | ||
Outcasts: Players Guide to Pariahs | Outcasts: Players Guide to Pariahs | James A. Moore | 0.00 (0) | ||
Pandora's Book | Pandora's Book | Justin Achilli, Joseph Carriker, Jess Hartley, Wood Ingham | 6.50 (1) | ||
Predators | Predators | Aaron Dembski-Bowden, Jess Hartley, Forrest B. Marchinton, Deena McKinney oraz Ethan Skemp | 8.29 (14) | ||
Promethean: The Created | Promethean: The Created | Justin Achilli, Alan Alexander,Carl Bowen, Bill Bridges, Joseph Carriker, Rich Chillot, Conrad Hubbard, Howard Ingham, Matthew McFarland | 8.44 (17) | ||
Reliquary | Reliquay | Justin Achilli, Jess Hartley, Wood Ingham, Matthew McFarland, Peter Schaefer oraz Chuck Wendig | 8.00 (4) | ||
Requiem Chronicler's Guide | Requiem Chronicler's Guide | Justin Achilli (Clanless), David Chart (Hunter’s Hunted, Transcendence), Ray Fawkes (Espionage, Isolated), Will Hindmarch, Robin D. Laws (Bottle , Operatic, Procedural), Ian Price (Becoming, Vampire Kings), Brand Robins (Damned, Generational), Jesse | 8.25 (2) |
Przejdź do strony: